• Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu
  umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa

Ogłoszenia

XXVIII Niedziela Zwykła

13 października 2019 r.

(kliknij, aby pobrać)

 

 

 

 1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski, swoimi ofiarami składanymi do puszek na Placu Kolegiackim możemy wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która oferuje pomoc stypendialną dla młodzieży. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień Misyjny i odpust w par. św. Jana Pawła II. Suma o godz. 11:15.

 

 1. Dzisiaj o godz. 19:00 Msza św. i po niej procesja fatimska.

 

 1. Spotkanie Akcji Katolickiej będzie we wtorek o godz. 17:00

 

 1. W środę – 16 października – przypada kolejna rocznica wyboru papieża Jana Pawła II. Zapraszamy na różaniec przy pomniku św. Jana Pawła II na Rynku o godz. 20:30. Szczegóły na plakacie. Na godz. 18 zapraszamy na Mszę św. w ramach duszpasterstwa pracodawców i przedsiębiorców TALENT.

 

 1. Uczniów klas VIII przygotowujączch się do bierzmowania zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w czwartek na godz. 17:00.

 

 1. Zapraszamy także na różaniec i spotkanie rodziców i dzieci pierwszokomunijne piątek na godz. 17:00.

 

 1. Msza św. dla Pracowników Służby Zdrowia będzie w niedzielę o godz. 15:15 w kościele św. Kazimierza w N. Sączu.

 

 1. We wtorek przypada Dzień Dziecka Utraconego z tej okazji w przyszłą niedzielę o godz. 14:00 będzie Msza św. w intencji rodziców utraconych dzieci i o 15:30 na cmentarzu gołąbkowickim pochówek w specjalnym grobie dzieci zmarłych przed urodzeniem. Zapraszamy.

 

 1. Zapraszamy na Diecezjalne Spotkanie Misyjne Róż Różańcowych, które odbędzie się w Mielcu, w sobotę 26 października. Wyjazd o godz. 7:00 z parkingu parafialnego. Koszt 30 zł. Zapisy w kancelarii.

 

 1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: we wtorek – św. Teresę od Jezusa; w środę - św. Jadwigę Śląską; w środę – św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz.; w piątek – św. Łukasza, Ewangelistę; w poniedziałek przypada Dzień Nauczyciela. Solenizantom, nauczycielom i pracownikom szkół składamy serdeczne życzenia a wśród nich ks. Łukaszowi, życzymy Bożej radości, błogosławieństwa Jezusa Przemienionego i opieki Matki Kapłanów.

 

 1. Na ołtarzach bocznych są wyłożone kartki na wypominki. Prosimy je składać w zakrystii lub w kancelarii.

 

 1. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Idziemy, Promyczek Dobra. Są kalendarze dla działkowiczów.

 

 1. W poniedziałek 14 X zapraszamy do Bazyliki na godz. 19:00 na koncert Erica Lu, laureata IV nagrody konkursu Chopinowskiego. Informacje w gablocie.

 

 1. W piątek na godz. 19:00 zapraszamy Radę Parafialną i Zespół Synodalny na spotkanie.

 

 1. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: ś.p. Barbara Śliwa, Krystyna Kunz, Zenon Pulit, Krystyna Poręba, Karolina Ślusarek i Halina Migacz. Polecajmy ich dusze i zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu, a nasz Panie

 

ARCHIWALNE OGŁOSZENIA DO POBRANIA: