• Lachy Sądeckie z kolędą w Bazylice

  W dzisiejszą niedzielę (24.01.2016) razem z nami modlili się i kolędowali członkowie Lachów Sądeckich. Po Mszy Świętej wykonali przepiękny koncert kolęd. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 • Ferie "U św. Małgorzaty"

  W pierwszym tygodniu ferii (18-22 stycznia) odbywały się zajęcia dla dzieci z terenu naszej parafii. Każdego dnia od godz. 9.00 do 15.00 dzieci uczestniczyły w różnych formach wypoczynku i zabawy. Organizatorami ferii była Katolicka Szkoła Podstawowa oraz parafia pw. św. Małgorzaty. 

 • PARAFIA W LICZBACH - 2015 r.

  31 grudnia w Kościele wspominamy św. Sylwestra papieża. Dzień ten jest jednak także okazją do podsumowań i podejmowania planów na Nowy Rok. Także w naszej bazylice ks. Proboszcz dokonał podsumowania tego roku, składając jednocześnie podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do budowania Królestwa Bożego angażując się w życie naszej parafii.

   

  Pewną formą podsumowania są także przygotowywane co roku statystyki. Chociaż można powiedzieć, że są to tylko liczby, to jednak dają one pewien obraz życia naszej wspólnoty parafialnej, jej radości i trosk.

   

 • Misyjne Kolędowanie - foto

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z kolędy Misyjnej

 • Słowo na Boże Narodzenie

 • Informacja o szopce z naszej bazyliki

 • Wspólne Kolędowanie

  Razem z Chwalcami Pana zapraszamy wszystkich do wspólnej kolędy przy żłóbku 06 stycznia 2016.

 • Otwarcie Bramy Miłosierdzia - fotorelacja

  8 grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny rozpoczął się Nadzwyczajny Rok święty: Jubileusz Miłosierdzia. W tym dniu papież otworzył Drzwi Święte Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie.

   

  Bramy Miłosierdzia zostały otwarte także w niedzielę 13 grudnia we wszystkich katedrach a także innych kościołach, wyznaczonych przez biskupów diecezjalnych. 

   

  Również w naszej Bazylice uroczyście otwarta została Brama Miłosierdzia. Mszy Świętej w niedzielę 13 grudnia o godz. 1200 przewodniczył ks. infułat Władysław Kostrzewa. W tym dniu do bazyliki zostały wprowadzone relikwie św. Faustyny wniesione przez młodzież naszej parafii wraz z relikwiami Jana Pawła II.

 • Podsumowanie Akcji Kilo

  Dnia 12 grudnia odbyła się Akcja KILO zorganizowana przez Parafialny Oddział Caritas przy Bazylice św. Małgorzaty w Nowym Sączu przy ogromnym wsparciu Pana Jana Jeża. W akcji zaangażowanych było ponad 120 Wolontariuszy zwłaszcza ludzi Młodych zaangażowanych w życie naszej Parafii oraz uczniowie sądeckich szkół.