• Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu
    umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa

AKTUALNOŚCI

  • Strona główna

  • Ogłoszenia

  • Przetargi

  • Rok Świętego Jana Pawła II

  • Wizyta duszpasterska - Kolęda

     

    PROGRAM KOLĘDY
    2019/2020 

     

     

      

    KOLĘDA

    20-22 stycznia 2020 r.

    21.01

    Wtorek

    13.30 – ul. Ziołowa i Halna

    15.00 – Szkolna 22 m. 31-60

    16.00 – Stobieckich 37-26

    15.30 – Paderewskiego  55

    16.60 – ul. Długoszowskiego nr parzyste od 46 do 48

    15.00 – Hallera 17

    16.00 – Hallera 21

    15.00 – Naściszowska kamienice 7, domy 9, 12-19, Kołłątaja 25

     

     

    22.01

    Środa

    16.30 – Kraszewskiego bl. 6

    15.00 – ul. Broniewskiego bl. 10

    17.30 – ul. Jamnicka 77 bloki

    15.00 – Kołłątaja (domy, kamienica od nr 1 do 34)

    15.00 – Naściszowska domy nry parzyste 76-28

    15.00 – Naściszowska bl. 20

    15.00 – Naściszowska kamienice 3 i 5 oraz blok nr 6

     

     

     

      

    14.01

    Wtorek

    13.00 - domy od ul. Kolorowa nr 11  do Kunów 48

    15.30 – Broniewskiego 18 E, F

    15.00 – Broniewskiego 4 E,F

    15.00 – Racławicka 43

    15.00 – ul. Sikorskiego (domy nr 5,9,10 oraz kamienice nr 6,8,12)

    15.00 – Lwowska 75

    15.30 – Nad Łubinką

     

     

    15.01

    Środa

    15.00 – Kochanowskiego bl. 32 m. 1-30

    15.30 – Broniewskiego 20 A, B

    15.00 – ul. Lwowska parzyste od 26 – 76

    15. 00 – ul. Skorskiego (kam. nr  2, 4, 13)

    15.00 – Jasna

    17.30 – ul. Podwale 28 – blok

    15.00 – Brodowska

     

     

    16.01

    Czwartek

    15.00 – Kochanowskiego bl. 32 m. 31-60

    15.30 – Broniewskiego 20 C, D

    15.00 – ul Lwowska blok 77

    15.00 – Lwowska 83 CD

    15.00 – ul. Naściszowska blok nr 18

    15.00 – Nadbrzeżna

     

     

    17.01

    Piątek

    15.00 – Kochanowskiego bl. 8

    15.30 – Broniewskiego 20 E, F

    15.00 – ul. Broniewskiego blok 2

    15. 00 – ul. Naściszowska blok nr 80

    15.00 – Lwowska 83 EF

    15.30 – Lwowska 85 AB

    15.00 – Cicha 6

    15.00 – Różana

     

     

    18.01

    Sobota

    8.30 – ul. Długoszowskiego nr. parzyste od 70 do 50

    9.00 – Kasztanowa i Akacjowa

    9.00 – ul. Lwowska nry parzyste 216-150

    9.00 – ul. Ducha Świętego, Skargi, Wyszyńskiego, Kazimierza Wielkiego – blok, Franciszkańska, Piastowska, Hoffmanowej, Dunajewskiego.

    9.00 – Lwowska 85 CDEF

    10.00 – Ul. Naściszowska bl. 8

    9.00 – Barska 7 ABCD

    9.00 – Lwowska – 87 ABCD

     

     

    19.01

    Niedziela

    13.30 – ul. Długoszowskiego nr. parzyste od 84 do 72

    14.00 – Ul. Lwowska bl. 63 A i 61

    14.00 – Kraszewskiego domy, Klemensiewicza, Zaleskiego

    14.00 – ul. Naściszowska (domy nr nieparzyste od 65 – 83 oraz 116 – 86)

    14.00 – Barska 19

    14.00 – Godka, Kurierów Sądeckich

     

     

    20.01

    Poniedziałek

    15.00 – Szkolna 22 m. 1-30

    15.00  - ul. Broniewskiego bl 6

    15.00   - Młodziezowa bl. 18

    16.00 – ul. Długoszowskiego – blok 86 ABC

    15.00 – Lwowska – 87 EF                       

    15.00 – Cicha domy + bl. 8

     

     

     

    KOLĘDA  06. – 13.01.2020

    05.01

    Niedziela

    13.30 – Kunów od nr 85 przez tzw. Kosówkę i „domy na górze” do nr 142

    14. 00 – Na Rurach bl. 26 m 61-90

    14.00 – Sikorskiego domy nry nieparzyste 51-57, parzyste 54-36; Paderewskiego 66 ; Sikorskiego parzyste 34-24

    14.00 – ul. Broniewskiego 12, kl. A, B, C

    14.00 – Sichrawy, Zaruskiego

    14.00 – Kołłataja 14

     

     

    06.01

    Poniedziałek

    OBJAWIENIE PAŃSKIE

    13.30 – Kolorowa od P. Jeżów do Kunów nr 40 (Kiełbasa Adam)

    15. 00 – Kraszewskiego bl. 3

    14.00 – Barska 9 i 17

    14.00 – Żywiecka bl. 21 kl. CD

    14.00 – ul. Broniewskiego 12, kl. D, E, F

    14.00 – Kołłataja 18

     

     

    07.01

    Wtorek

    15.00 – Barska 1 i 3

    14.00 – Długoszowskiego nr. nieparzyste od 45 w górę

    15.30 – Długoszowskiego nr nieparzyste od nr 81 w dół

    15.30 – ul. Broniewskiego 16 A, B

    15.30 – Racławicka – domy

    15.00 – Lwowska  nieparzyste od 23 do 53

    15.00 – Kołłataja 16 AB

    15. 00 – Ul. Żywiecka (blok nr. 35 kl. A i B)

     

     

    08.01

    Środa

    15.00 – Barska domy

    15.00 - Wierzbowa, PCK

    15.00 – Lwowska nieparzyste od 55 do 67 – bez bloków + Naściszowska 1

    17.30 – ul. Botaniczna i początek ul. Falkowskiej nr nieparzyste do 21

    15.00 – Kołłataja 16 CD

    15.00 - Ul. Żywiecka (blok nr. 35 kl. CD)

    15.00 – Kraszewskiego bl. 5

     

     

    09.01

    Czwartek

    15.00 – Zakamienica

    15.30 – Paderewskiego blok 79

    15.00 – Lwowska 41 i Żywiecka 11

    16.00 – Broniewskiego 16 C, D

    16-00 – ul. Jamnicka od 87 do 79

    15.00 – Kołłataja 16 EF

    15.00 – Sikorskiego bl. 31 kl. AB

    15.00 – Kraszewskiego bl. 9

     

     

    10.01

    Piątek

    15.00 – Barska 6 AB

    15.00 – Paderewskiego – bl. 52 A B

    15.00 – Lwoska blok 81

    15.00 - ul. Jamnicka od 75 do 61

    15.00 – Modrzejewskiej 17-1 i Kwiatowa 1-20

    15.00 – Fieldorfa i Gałczyńskiego

    15.00 – Sikorskiego bl. 31 kl. CD

    15.00 – Kraszewskiego bl. 13

     

     

    11.01

    Sobota

    8.00 – ul. Obłazy od nr 133 do 2

    9.00 – Barska 6 CD EF

    9.00 – Paderewskiego 52 C D

    9.00 – Broniewskiego 18 A, B, C, D

    13.00 – Paderewskiego 52 E F

    10.00 – Lwowska (parzyste i nieparzyste) od rynku do mostu

    9.00 – Hallera domy

    14.00 – Hallera 19

    9.00 – Zdrojowa od obu stron (2 księży)

    9.00 – Kochanowskiego od Lwowskiej obydwie strony bez bloku 8 i 32 do numeru 39

     

     

    12.01

    Niedziela

    14.00 – Barska 55

    14.00 – Stamirskiego

    14.00 – Broniewskiego bl. 4, kl. A,B

    14.00 – Broniewskiego 16 E, F

    14.00 - ul. Lwowska parzyste od 324 do 352 początek od góry

    14.00 – Kochanowskiego bl. 59

     

     

    13.01

    Poniedziałek

    15.00 – Barska 53

    15.00  - Paderewskiego – blok 38 E F

    15.00 – Broniewskiego bl. 4, kl. C, D

    15.00 – Lwowska 83 AB

    15.00 – Sikorskiego kamienice 12, 15, 17 i 19 oraz domy 23, 25, 29, 22, 20 i 16

    15.00 – Kochanowskiego od Łubinki w kierunku ul. Lwowskiej /obydwie strony/

    14.30 – Kochanowskiego od nr 40 obydwie strony bez bl. 59 w kierunku Łubinki

     

     

    01.01. – 06.01.2020

     

    01.01

    Środa

    14.00 – Barska 11 ABC

    14.00 – Szkolna bl. 13

    14.00 – Gwardyjska

    13.30 -  ul. Długoszowskiego parzyste i nieparzyste od 142 (P. Liber) do w kierunku Skansenu do nr 85 bez bloku

    14.00 – Żywiecka dom 6, kamienica 8 domy 16 i 18 Lwowska 43, Żywiecka 22, 25, 27

    15.00 – ul. Broniewskiego 8, kl. A, B

     

    02.01

    Czwartek

    13.00 – ul. Falkowska od nr 6 w górę oraz Kunów od nr początkowych do sklepu.

    15.00 – Na Rurach bl. 26 m. 1-30

    15.00 – Lwowska nry nieparzyste 171-137

    16.00 – ul. Broniewskiego 8, kl. C, D

    14.00 – ul. Broniewskiego ( domy ) i blok 27; 28

    15.00 – ul. Szarych Szeregów nry parzyste od 40 do 4

    15.00 - Czarna, Curie – Skłodowskiej

     

    03.01

    Piątek

    14.00 - Jamnicka od 113 do 89

    15.00 – Na Rurach bl. 26 m. 31-60

    15.00 – Żywiecka 21 AB

    15.00 – ul. Broniewskiego 8, kl. E, F

    15.00 – Lwowska 73

     

    04.01

    Sobota

    8.30 – ul. Falkowska od 142 do 74

    9. 00 – Dwernickiego domy i bloki, Polna i Zacisze

    9.00 – Tuwima domy bl. 3 i następnie bl. 5

    9.00 – Naściszowska domy nry nieparzyste 21-63

    9.00 – Lwowska nieparzyste 179-173, następnie ul. Księżycowa 2-20 oraz nowowiejskiego 2-34

    9.00 – Sobieskiego domy, kamienice i Jagiellońska

    9.00 – Paderewskiego – blok 38 A B

    13.00 – Paderewskiego – blok 38 C D

     

    05.01

    Niedziela

    13.30 – Kunów od nr 85 przez tzw. Kosówkę i „domy na górze” do nr 142

    14. 00 – Na Rurach bl. 26 m 61-90

    14.00 – Sikorskiego domy nry nieparzyste 51-57, parzyste 54-36; Paderewskiego 66 ; Sikorskiego parzyste 34-24

    14.00 – ul. Broniewskiego 12, kl. A, B, C

    14.00 – Sichrawy, Zaruskiego

    14.00 – Kołłataja 14

     

    06.01

    Poniedziałek

    OBJAWIENIE PAŃSKIE

    13.30 – Kolorowa od P. Jeżów do Kunów nr 40 (Kiełbasa Adam)

    15. 00 – Kraszewskiego bl. 3

    14.00 – Barska 9 i 17

    14.00 – Żywiecka bl. 21 kl. CD

    14.00 – ul. Broniewskiego 12, kl. D, E, F

    14.00 – Kołłataja 18

     

     

     

    27.12.2019 – 01.01.2020

    27.12

    Piątek

     

    14.00 – Szkolna bl. 11

    15.00 – Szkolna domy

    9.00 – Jamnicka od 165 do 131a

     

    28.12

    Sobota

     

    9.00 – Jodłowa

    9.00 – Na Rurach (domy bez bloku)

    9.00 – Rynek, Wazów, Szwedzka, Wałowa

    9.00 – Topolowa od nr 1

    9.00 – Reymonta i Jana Wiktora

    15.00 – Sikorskiego bl. 33

    9.00 – Jamnicka od 130 do 115

    10.00 – Broniewskiego 30 A, B, C

    9.00 – Paderewskiego 70

     

    29.12

    Niedziela

     

    14.00 – Brenerów i Stobieckich 3-21

    14.00 – Romanowskiego blok i kamienice

    14.00 – Żywiecka (domy numery nieparzyste od 43 – 73 i parzyste od 70 – 40)

    13.30 – Podwale (bez  bloku)

    14.00 – Lwowska nieparzyste od 209 C-189 oraz Tęczowa

    14.00 – Paderewskiego domy

     

    30.12

    Poniedziałek

     

    14.30 – Młodzieżowa domy i bl. 14 i 16

    14.30 – Jaśminowa

    14.30 – Pijarska

    14.30 – Żywiecka domy od 29-34 i kamienice 36 i 38

    14.00 – Halna (od Mystkowa) do Kunów 20

    10.00  - Lwowska (bez bloków) nieparzyste 79-121 oraz parzyste 104-84

    14.00 – Stara, Rzeczna, Wybickiego, Kosynierów, Krańcowa

     

    31.12

    Wtorek

     

     

     

     

     

  • Porządek nabożeństw

  • Z życia parafii

  • Transmisja NA ŻYWO

  • Transmisja na żywo

  • Pielgrzymki
  • Msze Święte

     

    NIEDZIELE:

    600, 730, 900, 1030, 1200, 1400, 1700, 1900,
    (lipiec-sierpień - 2100)

     

    DNI POWSZEDNIE:

    600, 630, 700, 730, 800, 900, 1800 (w ciągu roku poza adwentem)

     

    600, 700, 730, 800, 900, 1700 (w adwencie)

     

    W sobotę z liturgią niedzielną:
    1700 (w adwencie)
    1800 (w ciągu roku)

     

    RORATY:

    600, 1700 (dla dzieci)

     

    ŚWIĘTA W DNI ROBOCZE:

    (sprawdź w ogłoszeniach)

    600, 730, 900, 1030, 1530, 1700, 1900 

     

  • SPOWIEDŹ ŚWIĘTA

     

     

    Niedziele i święta
    podczas Mszy św.

    Od poniedziałku do soboty
    600-1300 i 1500-1830
    (w adwencie do 1730)

    Lipiec/Sierpień
    600-1100 i 1700-1830

  • KANCELARIA PARAFIALNA

    czynna
    od poniedziałku do piątku

    900-1200 i 1700-1800

    (w czasie wakacji 900-1100 oraz 1700-1800)

    Telefon księdza dyżurnego: 785 629 619

    W sprawach pilnych dzwonić o każdej porze

  • Nowenna do Przemienienia Pańskiego

    Czwartek
    1700 

    (Adwent - 1600)

    Intencje na Nowennę można składać
    w kancelarii parafialnej lub skrzynce intencji w Bazylice

  • Adoracja

     
     

     

    W bazylice trwa
    całodzienna adoracja
    Najświętszego Sakramentu

  • Kult Miłosierdzia Bożego

    Koronka do Miłosierdzia Bożego

    codziennie - godz. 1500

     

    Nowenna do Miłosierdzia Bożego

    Piątek - godz. 1745

    (w Adwencie - 1645)

  • Nabożeństwo ku czci św. Małgorzaty

    Wtorek
    1730 

    (Adwent - 1630)

    Modlimy się w intencji naszego miasta, mieszkańców i włodarzy
    a także w intencji matek oczekujących potomstwa

  • WIRTUALNY SPACER PO BAZYLICE
  • Msza Św. w nadwyczajnej formie rytu rzymskiego

    II i IV niedziela miesiąca
    godz. 15.30

    (w Wielkim Poście o godz. 20.15)

     

     

  • ZAPROSZENIA

  • ARKA

    Poradnia specjalistyczna
     Oddział w Nowym Sączu

    Plac Kolegiacki 1 (plebania)
    Czynna w dni robocze
    w godz. 1700 - 1900

    W lipcu i sierpniu „ARKA” jest nieczynna

    tel. 18 547-49-70
    Aby dowiedzieć się więcej kliknij logo.

  • Parafia pw. św. Małgorzaty

    Pl. Kolegiacki 1  

    33-300 Nowy Sącz

    Proboszcz - ks. dr Jerzy Jurkiewicz

     

    tel. 18-443-61-98;  18-448-58-31

    Telefon księdza dyżurnego: 785 629 619


    E-mail: nowy_sacz3@diecezja.tarnow.pl

     

    Administrator strony:
    ks. Marcin Mastalski

     

    Parafia Rzymskokatolicka
    pw. św. Małgorzaty w Nowym Sączu

    Bank Łącki 38 8805 0009 0000 5728 2008 0001

     

    (konto na działalność charytatywną Parafialnego Oddziału Caritas)
    Parafia Rzymskokatolicka
    pw. św. Małgorzaty w Nowym Sączu

    Bank Łącki 55 8805 0009 0000 5728 2017 0002

  • Ważne linki

        

  • INFORMATION

      

  • Przetargi