AKTUALNOŚCI

  • Strona główna

  • Ogłoszenia

  • Wielka Środa

    Tradycyjnie już po Mszy wieczornej przeżywaliśmy nabożeństwo Drogi Krzyżowej wokół bazyliki.

    Rozważania prowadził ks. Tomasz Mikosz

  • Wizyta duszpasterska - Kolęda

     

    PROGRAM KOLĘDY 

     

     WIZYTA DUSZPASTERSKA 03 - 04.02.2019 r.

     

    03.02

     

     

     

     

     

     

     

    Niedziela

     

     

     

     

     

     

     

    13.30 – ul. Jamnicka blok nr 77

    15.00 – ul. Naściszowska kamienica nr 3 i 5 oraz bl. 6

    14.00 – ul. Naściszowska domy nry nieparzyste od 65 do 83

    i parzyste od 116 do 86

    14.00 – ul. Curie–Skłodowskiej i Czarna (od końca Curie-Skłodowskiej)

    16.00  - ul.Lwowska bl. 85 kl. F

     

     

    04.02

     

     

     

     

     

    Poniedziałek

     

     

     

     

     

    14.30 – ul. Naściszowska domy nry nieparzyste od 21 do 63

    14.30 – ul. Pijarska

    15.00 – ul. Lwowska 67 – 53 bez bloków

    14.30 – ul. Lwowska 81

     

     

     

     

     

     WIZYTA DUSZPASTERSKA 27.01. - 04.02.2019 r.

     

    27.01

     

     

     

     

     

    Niedziela

     

     

     

     

     

    14.00 - ul. Kraszewskiego blok 13

    13.30 – ul. Jamnicka nr niep. od 75 do 61

    13.30 - - ul. Broniewskiego bl. 8, kl. E, F oraz bl. 2

    14.00 – ul. Brenerów i Stobieckich 3-21

     

     

    28.01

     

     

     

     

     

     

    Poniedziałek

     

     

     

     

     

     

    15.00 - ul. Na Rurach – blok 26 – m. 1 – 30

    14.30 – ul. Hallera 17

    14.30 - ul. Długoszowskiego nr parzyst. od 86 do 74

    15.00 – ul. Żywiecka bl. 35 kl. A i B

    15.00 – ul. Nadbrzeżna

     

     

    29.01

     

     

     

     

     

     

    Wtorek

     

     

     

     

     

     

    13.30 – ul. Długoszowskiego nr parzyst. od 72 – 54

    17.00 – ul. Stobieckich 37-26

    15.30 – ul. Żywiecka domy od 29 do 32 oraz kamienice 36 i 38

    15.30 – ul. Broniewskiego 4 kl. A, B

    14.30 – Nad Łubinką i Racławicka blok 43

     

     

    30.01

     

     

     

     

     

     

    Środa

     

     

     

     

     

     

    14.30 – ul. Długoszowskiego nr nieparzyst. od 63 w kierunku Skansenu

    15.00 - ul. Na Rurach – blok 26 – m. 31 – 60

    15.30 – ul. Naściszowska domy nry parzyste od 76 do 28

    15.30 – ul. Broniewskiego 4 kl. C, D

    16.00 – ul. Wałowa, Wazów, Szwedzka i Rynek 2 od Wazów

     

     

    31.01

     

     

     

     

     

     

    Czwartek

     

     

     

     

     

     

    14.30 – ul. Długoszowskiego nr parzyst. od 52 – 46

    16.00 - ul. Kraszewskiego blok – 6

    15.00 – ul. Żywiecka bl. 35 kl. C i D

    15.30 – ul. Broniewskiego 4 kl. E, F

    14.30 – ul. Stara, Rzeczna, Wybickiego, Kosynierów, Krańcowa

     

     

    01.02

     

     

     

     

     

    Piątek

     

     

     

     

     

    14.30 - ul. Lwowska nr parzyste od 64 do 76 oraz ul. Krańcowa 2 i 4

    15.00 - ul. Na  Rurach – blok 26 – m. 61 – 90

    15.00 – ul. Naściszowska bl. 80

    14.30 – ul. Paderewskiego – rosnące numery w stronę Barskiej

     

     

    02.02.

     

     

     

     

     

     

     

     

    Sobota

     

     

     

     

     

     

     

     

    12.00 - ul. Podwale blok  nr. 28

    14.00 - ul. Ducha Świętego + P. Skargi + Wyszyńskiego

    10.00 – ul. Naściszowska bl. 18

    16.30 – ul. Naściszowska bl. 20

    12.00 – ul. Broniewskiego bl. 10 i bl. 6

    9.00 – ul Hallera – domy

    14.30 – ul. Lwowska 41 i Żywiecka 11

     

     

    03.02

     

     

     

     

     

     

     

    Niedziela

     

     

     

     

     

     

     

    13.30 – ul. Jamnicka blok nr 77

    15.00 – ul. Naściszowska kamienica nr 3 i 5 oraz bl. 6

    14.00 – ul. Naściszowska domy nry nieparzyste od 65 do 83

    i parzyste od 116 do 86

    14.00 – ul. Curie–Skłodowskiej i Czarna (od końca Curie-Skłodowskiej)

    16.00  - ul.Lwowska bl. 85 kl. F

     

     

    04.02

     

     

     

     

     

    Poniedziałek

     

     

     

     

     

    14.30 – ul. Naściszowska domy nry nieparzyste od 21 do 63

    14.30 – ul. Pijarska

    15.00 – ul. Lwowska 67 – 53 bez bloków

    14.30 – ul. Lwowska 81

     

     

     

     

     

     

    II Niedziela Zwykła

    20 stycznia 2019 r.

    (kliknij, aby pobrać)

      

    1. Przeżywamy 2 niedzielę zwykłą. Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszej Bazyliki.

     

    1. Nie będzie dzisiaj zapowiadanego na godz. 18:00 kolędowania z Chwalcami Pana.

     

    1. Radę Duszpasterską i Zespół Synodalny zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 19:00. Temat spotkania: Związki nieregularne.

     

    1. Wszystkich należących do RÓŻAŃCA RODZICÓW ZA DZIECI i tych, którzy pragną przystąpić do tej grupy zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00 do Sali przemienienia Pańskiego.

     

    1. W przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 10:30 i po niej będzie śpiewał zespół PRZYSZOWIANIE.

     

    1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek - św. Agnieszkę, dziew. i męcz., Dzień Babci i Dziadka; w czwartek św. Franciszka Salezego, bpa i dok. Kośc.; w piątek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, 5 rocznica święceń biskupich ks. bpa Stanisława Salaterskiego i ks. bpa Jana Piotrowskiego, polecamy ich Jezusowi Przemienionemu; w sobotę – św. Tymoteusza i Tytusa bpów, dzień Islamu; w niedzielę – Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu oraz Światowy Dzień Chorych na Trąd. Wszystkim solenizantom a zwłaszcza Babciom i Dziadkom życzymy błogosławieństwa Jezusa Przemienionego i opieki Matki Bożej.

     

    1. TEB Edukacja oferuje od lutego br. bezpłatne warsztaty dla Seniorów na kierunkach: kosmetyka, florystyka i bukieciarstwo. Szczegóły w gablocie.

     

    1. Środowiskowy Dom Pomocy Samopomocy, ul. Nawojowska 159 A proponuje bogatą ofertę zajęć terapeutycznych. Informacje w Ośrodku.

     

    1. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności ś.p. Maria Cieślik, Teresa Ficek, Alina Gargula i Kazimierz Pacut. Polecajmy ich dusze i zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu, a nasz Panie...

     

     WIZYTA DUSZPASTERSKA   20.01. – 28.01. 2019 r.

    20.01

     

     

     

    Niedziela

     

     

     

    14.00 – ul. Barska 11 ABC

    14.00 – ul. Gwardyjska

    14.00 - ul. Jamnicka nr nieparzyste od 91 do 79

     

    21.01

     

     

     

     

    Poniedziałek

     

     

     

     

    14.30 - ul. Szkolna blok 11

    15.00 – ul. Barska 7 AB

    15.00 – ul. Barska 7 CD

    15.30 - ul. Broniewskiego 16 A, B

     

    22.01

     

     

     

    Wtorek

     

     

     

    15.30 - ul. Broniewskiego 16 C, D

    15.00 – ul. Hallera 19

    15.00 – ul. Hallera 21

     

    23.01

     

     

     

     

     

    Środa

     

     

     

     

     

    14.30 - ul. Szkolna blok 13

    14.30 – ul. Żywiecka domy nry nieparzyste od 43 do 73 i parzyste

    od 70 do 40

    15.30 - - ul. Broniewskiego 16 E, F

    14.30 – ul. Wierzbowa i PCK

     

    24.01

     

     

     

    Czwartek

     

     

     

    14.30- ul. Broniewskiego bl. 12, kl. A, B, C

    16.00 - ul. Kraszewskiego blok – 5

    15.30 – ul. Barska domy

     

    25.01

     

     

     

     

    Piątek

     

     

     

     

    14.30 - ul. Broniewskiego bl. 12, kl. D, E, F

    15.00 - ul. Kraszewskiego blok – 9

    14.30 - ul.ul. Lwowska bl. 85 kl. D i E

    14.30 – ul. Paderewskiego 48 i blok 52 AB

     

    26.01

     

     

     

     

     

    Sobota

     

     

     

     

     

    8.00 – ul. Obłazy od nr 133 do 2

    9.00 - ul. Broniewskiego bl. 8, kl. A, B, C, D

    9.00 – ul. Jodłowa (od góry)

    9.00 – ul. Paderewskiego 52 CDEF

    9.00 – ul. Naściszowska kamienica nr 7, bl. 8, domy nr; 9, od 12 do 19, i Kołłątaja 25

    15.30 - ul. Kochanowskiego blok nr 8

     

    27.01

     

     

     

     

    Niedziela

     

     

     

     

    14.00 - ul. Kraszewskiego blok 13

    13.30 – ul. Jamnicka nr niep. od 75 do 61

    13.30 - - ul. Broniewskiego bl. 8, kl. E, F oraz bl. 2

    14.00 – ul. Brenerów i Stobieckich 3-21

     

    28.01

     

     

     

     

     

    Poniedziałek

     

     

     

     

     

    15.00 - ul. Na Rurach – blok 26 – m. 1 – 30

    14.30 – ul. Hallera 17

    14.30 - ul. Długoszowskiego nr parzyst. od 86 do 74

    15.00 – ul. Żywiecka bl. 35 kl. A i B

    15.00 – ul. Nadbrzeżna

     

     

     

     

     WIZYTA DUSZPASTERSKA   20.01. – 28.01. 2019 r.

    20.01

     

     

     

    Niedziela

     

     

     

    14.00 – ul. Barska 11 ABC

    14.00 – ul. Gwardyjska

    14.00 - ul. Jamnicka nr nieparzyste od 91 do 79

     

    21.01

     

     

     

     

    Poniedziałek

     

     

     

     

    14.30 - ul. Szkolna blok 11

    15.00 – ul. Barska 7 AB

    15.00 – ul. Barska 7 CD

    15.30 - ul. Broniewskiego 16 A, B

     

    22.01

     

     

     

    Wtorek

     

     

     

    15.30 - ul. Broniewskiego 16 C, D

    15.00 – ul. Hallera 19

    15.00 – ul. Hallera 21

     

    23.01

     

     

     

     

     

    Środa

     

     

     

     

     

    14.30 - ul. Szkolna blok 13

    14.30 – ul. Żywiecka domy nry nieparzyste od 43 do 73 i parzyste

    od 70 do 40

    15.30 - - ul. Broniewskiego 16 E, F

    14.30 – ul. Wierzbowa i PCK

     

    24.01

     

     

     

    Czwartek

     

     

     

    14.30- ul. Broniewskiego bl. 12, kl. A, B, C

    16.00 - ul. Kraszewskiego blok – 5

    15.30 – ul. Barska domy

     

    25.01

     

     

     

     

    Piątek

     

     

     

     

    14.30 - ul. Broniewskiego bl. 12, kl. D, E, F

    15.00 - ul. Kraszewskiego blok – 9

    14.30 - ul.ul. Lwowska bl. 85 kl. D i E

    14.30 – ul. Paderewskiego 48 i blok 52 AB

     

    26.01

     

     

     

     

     

    Sobota

     

     

     

     

     

    8.00 – ul. Obłazy od nr 133 do 2

    9.00 - ul. Broniewskiego bl. 8, kl. A, B, C, D

    9.00 – ul. Jodłowa (od góry)

    9.00 – ul. Paderewskiego 52 CDEF

    9.00 – ul. Naściszowska kamienica nr 7, bl. 8, domy nr; 9, od 12 do 19, i Kołłątaja 25

    15.30 - ul. Kochanowskiego blok nr 8

     

    27.01

     

     

     

     

    Niedziela

     

     

     

     

    14.00 - ul. Kraszewskiego blok 13

    13.30 – ul. Jamnicka nr niep. od 75 do 61

    13.30 - - ul. Broniewskiego bl. 8, kl. E, F oraz bl. 2

    14.00 – ul. Brenerów i Stobieckich 3-21

     

    28.01

     

     

     

     

     

    Poniedziałek

     

     

     

     

     

    15.00 - ul. Na Rurach – blok 26 – m. 1 – 30

    14.30 – ul. Hallera 17

    14.30 - ul. Długoszowskiego nr parzyst. od 86 do 74

    15.00 – ul. Żywiecka bl. 35 kl. A i B

    15.00 – ul. Nadbrzeżna

     

     

     

     

    WIZYTA DUSZPASTERSKA   13.01. – 21.01. 2019 r.

     

    13.01

     

     

     

    Niedziela

     

     

     

    13.30 – Kunów od nr 85 przez tzw. Kosówkę i „domy na górze” do nr 142

    14.00 - ul. Lwowska bl. 77

     

     

    14.01

     

     

     

    Poniedziałek

     

     

     

    15.00 – ul. Barska 6 AB

    13.30 – domy od ul. Kolorowa nr 11 do Kunów 48

     

     

    15.01

     

     

     

     

    Wtorek

     

     

     

     

    13.00 – ul. Falkowska od nr 6 w górę oraz Kunów od nr początkowych do sklepu

    15.00 – ul. Żywiecka bl. 21 kl. AB

    15.00 – ul. Barska 6 CD

     

     

    16.01

     

     

     

     

    Środa

     

     

     

     

    15.00 – ul Długoszowskiego bloki 86 ABC

    15.00 – ul. Barska 6 EF

    15.00 – ul. Modrzejewskiej nr 17-1 i ul. Kwiatowa nr 1-12

     

     

    17.01

     

     

     

    Czwartek

     

     

     

    15.00 – ul. Żywiecka bl. 21 kl. CD

    15.00 – ul. Lwowska bl. 85 kl. ABC

     

     

    18.01

     

     

     

     

    Piątek

     

     

     

     

    15.00 – ul. Żywiecka dom nr 6, kamienica nr 8, domy 16 i 18, Lwowska 43, Żywiecka kamienice 21, 22, 25 i 27

    15.00 – ul. Szkolna domy

    14.00 – ul. Długoszowskiego nr nieparzyste od 45 do 61

     15.00 - ul. Lwowska nieparzyste 171-137

     

    19.01

     

     

     

     

     

     

     

    Sobota

     

     

     

     

     

     

     

    9.00 – ul. Halna od nr 6  

    9.00 – ul. Ziołowa od nr 37 w dół.

    10.00 – Rynek nr 3-28

    10.00 - ul. Topolowa 1-19 oraz 20-39

    9.00 - ul. Tuwima domy i bl. 5

    14.00 - ul. Tuwima bl. 3

     

     

    20.01

     

     

     

     

    Niedziela

     

     

     

     

    14.00 – ul. Barska 11 ABC

    14.00 – ul. Gwardyjska

    14.00 - ul. Jamnicka nr nieparzyste od 91 do 79

     

     

    21.01

     

     

     

     

     

    Poniedziałek

     

     

     

     

     

    14.30 - ul. Szkolna blok 11

    15.00 – ul. Barska 7 AB

    15.00 – ul. Barska 7 CD

    15.30 - ul. Broniewskiego 16 A, B

     

     

     

     

    WIZYTA DUSZPASTERSKA   06-14.01.2019

     

    06.01

     

     

     

     

     

    Niedziela

     

     

     

     

     

    13.30 – ul. Podwale od nr. 3 do 79

    14.00 - ul. Lwowska nry nieparzyste 209 A -189 oraz ul. Tęczowa 

    16.00 – ul. Gałczyńskiego nry od 2 do 6 i ul. Fieldorfa nry od 4 do 19

    14.00 – ul. Jasna

     

     

    07.01

     

     

     

     

     

    Poniedziałek

     

     

     

     

     

    15.00 - ul. Kochanowskiego blok 32 – nr 1 – 30

    14.30 – ul. Kołłątaja blok 18

    14.30 – ul. Stamirskiego

    16.00 - ul. Lwowska bl. 73

     

     

    08.01

     

     

     

     

     

     

     

    Wtorek

     

     

     

     

     

     

     

    13.30 – ul. Halna od nr 2 (od Mystkowa) do Kunów 20

    15.30 – ul. Cicha domy i blok nr 8

    15.30 – ul. Cicha blok nr 6

    17.45 - ul. Kazimierza Wielkiego blok + Franciszkańska + Piastowska + Hoffmanowej + Dunajewskiego

    15.30 – ul. Kołłątaja blok 16 kl. A i B

    14.30 – Sichrawy, Zaruskiego

     

     

    09.01

     

     

     

     

     

     

     

     

    Środa

     

     

     

     

     

     

     

     

    16.00 - ul. Broniewskiego 18 A, B

    15.00 - ul. Kochanowskiego blok 32 – nr 31 – 60

    15.00 – ul. Długoszowskiego domy od kaplicy w kierunku Falkowskiej, oraz Botaniczna i nr nieparzyste Falkowskiej do 21

    14.00 – ul. Reymonta nr od 4 do 18 i ul. Jana Wiktora nr od 19 do 5

    15.30 – ul. Kołłątaja blok 16 kl. C i D

    15.00 – ul. Barska 55

    14.30 – ul. Racławicka (od nr 1 obie części ulicy bez bloku)

     

     

    10.01

     

     

     

     

     

     

    Czwartek

     

     

     

     

     

     

    15.30 - ul. Broniewskiego 18 C, D

    15.45 - ul. Kochanowskiego blok 59

    15.00  - ul. Kołłątaja blok 16 kl. E i F

    15.30 – ul. Lwowska 83 ABC

    16.00 – ul. Paderewskiego blok 70

     

     

    11.01

     

     

     

     

     

     

    Piątek

     

     

     

     

     

     

    14.00 – ul. Lwowska parzyste od 324 do 352 początek od góry

    15.00 - ul. Kraszewskiego blok 3

    15.30 - ul. Broniewskiego 18 E, F

    15.00 – ul. Szarych Szeregów nry parzyste od 40 do 4

    15.00 – ul. Paderewskiego blok 38, klatki A B

     

     

    12.01

     

     

     

     

     

     

     

    Sobota

     

     

     

     

     

     

     

    8.30 – ul. Falkowska od 142 do 74

    9.00 - ul. Na Rurach /domy bez bloku nr 26/

    9.00 - ul. Lwowska nieparzyste 179-173, następnie ul. Księżycowa od 2 do 20 oraz Nowowiejskiego od nr 2 do 34

    9.00 – ul. Zdrojowa. Jeden kapłan od nr 204a, a drugi od  nr 116

    9.00 – ul. Lwowska 83 DEF

    9.00 – ul. Paderewskiego blok 38 klatki CDEF

     

     

    13.01

     

     

     

    Niedziela

     

     

     

    13.30 – Kunów od nr 85 przez tzw. Kosówkę i „domy na górze” do nr 142

    14.00 - ul. Lwowska bl. 77

     

     

    14.01

     

     

     

    Poniedziałek

     

     

     

    15.00 – ul. Barska 6 AB

    13.30 - – domy od ul. Kolorowa nr 11  do Kunów 48

     

     

     

     

     WIZYTA DUSZPASTERSKA   30.12.2018-07.01.2019

    30.12

     

     

     

     

     

     

    Niedziela

     

     

     

     

     

     

    14.00 ul. Kochanowskiego – od numeru 56 do Łubinki /obydwie strony, bez bloków/

    14.00 - ul. Broniewskiego 30 A, B, C

    13.30 – Kunów od nr 40 w kierunku Kolorowej do Państwa Chochlów i Jeżów

    14.00 – Lwowska 87 nry. 61 – 90

    15.00 - ul. Sikorskiego (domy nr 5, 9, 11 i kamienice nr 6, 8, 12)

     

     

    01.01

     

     

     

     

     

    Wtorek

     

     

     

     

     

    14.00 – ul. św. Małgorzaty, Sobieskiego kamienice + Jagiellońska

    15.00 – ul. Sikorskiego blok 31 klatka C i D

    14.00 – Zakamienica

    14.00 – Barska 19

     

     

    02.01

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Środa

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    15.00 – ul. Romanowskiego blok + kamienice

    15.00 - ul. Broniewskiego 20 A, B

    15.00 – ul. Lwowska bl. 63 A

    18.00 - ul. Lwowska bl. 61

    15.30 – ul. Sikorskiego blok 33

    15.30 – ul. Kołłątaja blok 14

    14.30 – ul. Godka i ul. Kurierów Sądeckich

    15.00 – ul. Młodzieżowa domy oraz bl. 14 i 16

     

     

    03.01

     

     

     

     

     

     

    Czwartek

     

     

     

     

     

     

    15.00 – ul. Lwowska nr. parzyste od 26 – 62

    15.00 - ul. Broniewskiego 20 C, D

    15.00 – ul. Sikorskiego domy nry parzyste od 24 do 34, Paderewskiego 66 Sikorskiego parzyste od 36 do 54, nieparzyste od 57 do 51

    16.00 – ul. Młodzieżowa blok nr 18

    15.30 – ul. Szkolna 22 kl. a,b

     

     

    04.01

     

     

     

     

     

     

     

    Piątek

     

     

     

     

     

     

     

    14.30  - ul. Jaśminowa

    14. 30 – ul. Lwowska 57 i Naściszowska 1

    15.00 - ul. Broniewskiego 20 E, F

    18 .00 – ul. Lwowska kamienice nr nieparzyste od 23  do 51

    15.00 – ul. Sikorskiego blok 31 klatka A i B

    15.00 – ul. Szkolna 22 kl. c,d

     

     

    05.01

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Sobota

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    9.00 – ul. Kasztanowa i Akacjowa

    9.00 - ul. Lwowska nry parzyste 216-150

    10.00 – ul. Lwowska od Rynku do mostu

    11.00 – ul. Kołłątaja domy i kamienica od numeru 1 do 34

    9.00 – ul. Różana

    13.30 – ul. Brodowska

    9.00 – ul. Barska 9 i 17

    14.00 – ul. Lwowska 75

     

     

    06.01

     

     

     

     

     

    Niedziela

     

     

     

     

     

    13.30 – ul. Podwale od nr. 3 do 79

    14.00 - ul. Lwowska nry nieparzyste 209 A -189 oraz ul. Tęczowa  

    16.00 – ul. Gałczyńskiego nry od 2 do 6 i ul. Fieldorfa nry od 4 do 19

    14.00 – ul. Jasna

     

     

    07.01

     

     

     

     

     

    Poniedziałek

     

     

     

     

     

    15.00 - ul. Kochanowskiego blok 32 – nr 1 – 30

    14.30 – ul. Kołłątaja blok 18

    14.30 – ul. Stamirskiego

    16.00 - ul. Lwowska bl. 73

     

     

     

     

     

    27.12

     

     

     

    Czwartek

     

     

     

    14.00 ul. Kraszewskiego domki + Klemensiewicza + Zaleskiego

    9.00 – ul. Jamnicka od 165 do 131a 

     

     

    28.12

     

     

     

     

     

     

     

     

    Piątek

     

     

     

     

     

     

     

     

    9.00 – ul. Jamnicka od 130 do 93

    10.00 - ul. Broniewskiego (domy) od rodz. Mężyków do rodz. Mrozów oraz ul. Lwowska (bez bloków) nry nieparzyste 79-121 oraz parzyste 104-84

    14.30 ul. Kochanowskiego – od Lwowskiej /obydwie strony bez bloków/

    15.00 ul. Kochanowskiego – od numeru 54 w stronę ul. Lwowskiej /obydwie strony/

    14.30 – ul. Paderewskiego 79 (blok)

    14.30 – ul. Barska 53

    15.00 - ul. Sikorskiego (Blok nr 2 i 4)

     

     

    29.12

     

     

     

     

     

     

     

    Sobota

     

     

     

     

     

     

     

    9.00 ul. Dwernickiego blok + Polna + Zacisze –

    9.00 - ul. Broniewskiego bl. 27 i 28

    8.00 ul. Długoszowskiego parzyste. od 142 do 90 i nieparzyste. od 97 do 85

    9.00 – ul.Lwowska 87 nry. 1 – 60

    9.00 – Barska 1 i 3

    11.00 - ul. Sikorskiego (kamienice od 13 do 19, domy nr: 23, 25, 29, 22, 20 i 16)

     

     

    30.12

     

     

     

     

    Niedziela

     

     

     

     

    14.00 ul. Kochanowskiego – od numeru 56 do Łubinki /obydwie strony/

    14.00 - ul. Broniewskiego 30 A, B, C

    13.30 – Kunów od nr 40 w kierunku Kolorowej do Państwa Chochlów i Jeżów

    14.00 – Lwowska 87 nry. 61 – 90

    15.00 - ul. Sikorskiego (domy nr 5, 9, 11 i kamienice nr 6, 8, 12)

  • Porządek nabożeństw

  • Z życia parafii

  • Transmisja NA ŻYWO

  • 1%

    Będziemy wdzięczni za przekazanie 1% na Oddział Caritas przy naszej parafii

     

    KRS: 0000211791

    Cel szczegółowy: Bazylika św. Małgorzaty.

  • Transmisja na żywo

  • Pielgrzymki
  • Msze Święte

     

    NIEDZIELE:

    600, 730, 900, 1030, 1200, 1400, 1700, 1900,
    (lipiec-sierpień - 2100)

     

    DNI POWSZEDNIE:

    600, 630, 700, 730, 800, 900, 1800 (w ciągu roku poza adwentem)

     

    600, 700, 730, 800, 900, 1700 (w adwencie)

     

    W sobotę z liturgią niedzielną:
    1700 (w adwencie)
    1800 (w ciągu roku)

     

    RORATY:

    600, 1700 (dla dzieci)

     

    ŚWIĘTA W DNI ROBOCZE:

    (sprawdź w ogłoszeniach)

    600, 730, 900, 1030, 1530, 1700, 1900 

     

  • SPOWIEDŹ ŚWIĘTA

     

     

    Niedziele i święta
    podczas Mszy św.

    Od poniedziałku do soboty
    600-1300 i 1500-1830
    (w adwencie do 1730)

    Lipiec/Sierpień
    600-1100 i 1700-1830

  • KANCELARIA PARAFIALNA

    czynna
    od poniedziałku do piątku

    900-1200 i 1700-1800

    (w czasie wakacji 900-1100 oraz 1700-1800)

    Telefon księdza dyżurnego: 785 629 619

    W sprawach pilnych dzwonić o każdej porze

  • Nowenna do Przemienienia Pańskiego

    Czwartek
    1700 

    (Adwent - 1600)

    Intencje na Nowennę można składać
    w kancelarii parafialnej lub skrzynce intencji w Bazylice

  • Adoracja

     
     

     

    W bazylice trwa
    całodzienna adoracja
    Najświętszego Sakramentu

  • Kult Miłosierdzia Bożego

    Koronka do Miłosierdzia Bożego

    codziennie - godz. 1500

     

    Nowenna do Miłosierdzia Bożego

    Piątek - godz. 1745

    (w Adwencie - 1645)

  • Nabożeństwo ku czci św. Małgorzaty

    Wtorek
    1730 

    (Adwent - 1630)

    Modlimy się w intencji naszego miasta, mieszkańców i włodarzy
    a także w intencji matek oczekujących potomstwa

  • WIRTUALNY SPACER PO BAZYLICE
  • Msza Św. w nadwyczajnej formie rytu rzymskiego

    II i IV niedziela miesiąca
    godz. 15.30

    (w Wielkim Poście o godz. 20.15)

     

     

  • ZAPROSZENIA

  • ARKA

    Poradnia specjalistyczna
     Oddział w Nowym Sączu

    Plac Kolegiacki 1 (plebania)
    Czynna w dni robocze
    w godz. 1700 - 1900

    W lipcu i sierpniu „ARKA” jest nieczynna

    tel. 18 547-49-70
    Aby dowiedzieć się więcej kliknij logo.

  • Parafia pw. św. Małgorzaty

    Pl. Kolegiacki 1  

    33-300 Nowy Sącz

    Proboszcz - ks. dr Jerzy Jurkiewicz

     

    tel. 18-443-61-98;  18-448-58-31

    Telefon księdza dyżurnego: 785 629 619


    E-mail: nowy_sacz3@diecezja.tarnow.pl

     

    Administrator strony:
    ks. Marcin Mastalski

     

    Parafia Rzymskokatolicka
    pw. św. Małgorzaty w Nowym Sączu

    Bank Łącki 38 8805 0009 0000 5728 2008 0001

     

    (konto na działalność charytatywną Parafialnego Oddziału Caritas)
    Parafia Rzymskokatolicka
    pw. św. Małgorzaty w Nowym Sączu

    Bank Łącki 55 8805 0009 0000 5728 2017 0002

  • Ważne linki

        

  • INFORMATION