Polityka prywatności

Polityka prywatności

Parafia św. Małgorzaty w Nowym Sączu w pełni szanuje Twoje prawo do prywatności. Wszelkie informacje jakie są pobierane od użytkowników aplikacji mobilnej "Bazylika św. Małgorzaty" służą tylko i wyłącznie do technicznej obsługi prezentacji treści jakich żądasz.

W trakcie serwowania informacji nasze systemy mogą gromadzić następujące dane: pliki cookie, Twój adres IP, pewne informacje na temat konfiguracji Twojego urządzenia (w szczególności: nazwę przeglądarki, wersję systemu Android) - standardowo wysyłane przez każdą przeglądarkę internetową zapisywane w logach systemowych.

W starszej wersji aplikacji odczytywaliśmy także informacje o statusie Twojego telefonu w celu sprawdzenia czy obecnie posiadasz połączenie z internetem. Obecnie realizujemy to w inny sposób.

• cookie - jest to niewielka informacja zapisywana przez serwer na urządzeniu (komputerze/tablecie/smartfonie) użytkownika, którą serwer może odczytać przy ponownym połączeniu się z tego urządzenia,

• log systemowy - jest to informacja, jaką przekazuje serwerowi urządzenie użytkownika przy każdym połączeniu, może zawierać różne dane (w tym numer IP, nazwę przeglądarki, itp), za pomocą których można z mniejszą lub większą dokładnością ustalić skąd wysłano żądanie,

• adres IP - indywidualny numer, który z reguły posiada każde urządzenie podłączone do Internetu, numer IP może być przydzielony na stałe (statyczny) lub przydzielany czasowo, np na czas trwania połączenie (dynamiczny)