• Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. Proboszcza

  W niedzielę, 18 czerwca, podczas Mszy św. o godz. 14.00 dziękowaliśmy Bogu za 25 lat kapłańskiej posługi ks. Proboszcza Jerzego Jurkiewicza.

  Przed Mszą Św. młodzież z ks. Marcinem i s. Beatą zaprezentowała montaż słowno-muzyczny poświęcony kapłaństwu, a przedstawiciele parafian złożyli życzenia w imieniu wszystkich rodzin parafii.

  Po Mszy Św. ks. Proboszcz zaprosił wszystkich na świętowanie na Placu Kolegiackim.

 • Dzieci ze Świetlicy i DSM w Pieninach

  W sobotę, 17 czerwca, dzieci ze Świetlicy "Małgorzatka" i Dziewczęcej Służby Maryjnej w towarzystwie siostry Beaty i opiekunów świetlicy uczestniczyły w wycieczce w Pieniny. Po Mszy Św. sprawowanej przez naszego ks. Proboszcza w kościele parafialnym w Tylmanowej udaliśmy się na spływ przełomem Dunajca. Zmoknięci ale zadowoleni wróciliśmy do Tylmanowej, gdzie czekał na nas grill.

 • Boże Ciało

  Relacja fotograficzna(kliknij zdjęcie z lewej)

   

  Relacja video (realizacja: Łukasz Pałac):

 • Adoracja Najswiętszego Sakramentu - Boże Ciało

  Zapraszamy do wspólnej adoracji Chrystusa w Najświętszym Sakramencie w Uroczystość Bożego Ciała. Adoracja prowadzona przez Chwalców Pana rozpocznie się o godz 20.00 na Placu przed bazyliką.

 • XXVI Rodzinny Festyn Parafialny

  Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej (kliknij zdjęcie z lewej)

   

  Relacja video (realizacja: Łukasz Pałac)

 • "Idź i kochaj" - Spotkanie Młodych Lednica 2000

  Około 100 tysięcy młodych ludzi z całej Polski i zagranicy wzięło udział w kolejnym spotkaniu młodych Lednica 2000, wśród nich także grupa młodzieży z naszej parafii z s. Beatą i ks. Marcinem. W tym roku towarzyszyło nam hasło: Idź i kochaj, nawiązujące do wezwania papieża Franciszka by zejść z kanapy i porzucić wygodne życie. 

  Zapraszamy także do obejrzenia filmu z przejścia naszej grupy przez bramę rybę

 • Pielgrzymka Akcji Katolickiej i Klubu Seniora

  W sobotę, 3 czerwca 2017 r. przedstawiciele Akcji Katolickiej i Klubu Seniora z opiekunem ks. proboszczem Jerzym Jurkiewiczem pielgrzymowali do Krakowa do Sanktuarium Ecce Homo św. Brata Alberta, Muzeum AK, Sanktuarium św. Jana Pawła II i Bożego Miłosierdzia.

 • Poświęcenie sztandaru Karpackiego oddziału Straży Granicznej

  W piątek 2 czerwca w bazylice sprawowana była Msza Św. podczas której poświęcony został sztandar Karpackiego Oddziału Straży Granicznej.
  Uroczystościom przewodniczył bp Józef Guzdek - Biskup Polowy Wojska Polskiego.

 • 20-lecie Katolickiej Szkoły Podstawowej

  We wtorek, 30 maja, Katolicka Szkoła Podstawowa obchodziła 20 lat istnienia.
  Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się Mszą Świętą, sprawowaną w bazylice pod przewodnictwem bp. Leszka Leszkiewicza.

 • Święto strażaków

  W sobotę, 20 maja na Mszy św. o godz. 10:00 modliliśmy się w int. Strażaków z okazji wspomnienia św. Floriana. Mszy Św. przewodniczył ks. Marcin Krępa - kapelan strażaków.