• Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu
  umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa

 • Wielki Czwartek - Adoracja Jezusa w Ciemnicy

 • Wielki Czwartek - Msza Św. Wieczerzy Pańskiej

 • Wielka Środa - Droga Krzyżowa wokół bazyliki

 • Niedziela Palmowa

  Procesją z palmami oraz ich poświęceniem na nowosądeckim Rynku rozpoczęliśmy obchody Wielkiego Tygodnia.  Niedziela Palmowa była także ostatnim dniem rekolekcji wielkopostnych, które w tym roku wygłosił ks. dr Mariusz Lach.

 • Bierzmowanie

  W czwartek 22 marca biskup Stanisław Salaterski udzielił bierzmowania 225 młodym ludziom z naszej parafii a także z parafii sąsiednich i ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

 • 12 nowych ministrantów

  Podczas Mszy Św. o godz. 10.30 ks. Proboszcz włączył do wspólnoty ministrantów 12 chłopców, którzy przez niespełna rok przygotowywali się do pełnienia tej zaszczytnej posługi.

 • Mistrzowie diecezji

  Po Mszy św. o godz. 12.00 ks. Proboszcz złożył gratulacje i podziękowania Mistrzom Diecezji halowej piłki nożnej - ministrantom z naszej parafii i ich rodzicom oraz ks. Michałowi.

 • Nasi ministranci najlepsi w diecezji !!!

  Drużyna ministrantów z naszej parafii pod kierunkiem ks. Michała Franczaka zdobyła MISTRZOSTWO DIECEZJI w piłce nożnej halowej. 

  W swojej kategorii będą reprezentować naszą diecezję w ogólnopolskich rozgrywkach w Rzeszowie 1 i 2 maja.

  Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 • Dzień Skupienia Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej

  W sobotę, 24 lutego w bazylice zgromadzili się nadzwyczajni szafarze Komunii Świętej na swoim corocznym Wielkopostnym Dniu Skupienia.

 • turniej rejonowy LSO

  24 lutego 2018 r. został rozegrany kolejny etap w ramach Ogólnopolskich Mistrzostw Halowej Piłki Nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza. W rejonie nowosądeckim wzięły udział zwycięskie drużyny ministrantów i lektorów z dekanatów: Nowy Sącz-Centrum, Nowy Sącz-Zachód i Nowy Sącz-Wschód. Turniej odbywał się we współpracy z Instytutem Wychowania Fizycznego PWSZ w Nowym Sączu. Za organizację odpowiedzialny był ks. Łukasz Bochenek, a rolę sędziego zawodów pełnił p. mgr Zbigniew Małek wraz ze studentami z AZS-u. Wręczenia nagród dokonał ks. dr Jerzy Jurkiewicz, dziekan i prepozyt Kapituły Kolegiackiej w Nowym Sączu. Gratulujemy wszystkich uczestnikom odpowiedzialnej postawy na boisku, a wygranym życzymy dalszych sukcesów. Cieszymy się z sukcesu naszych ministrantów, którzy okazali się bardzo waleczni i zdobyli I miejsce. Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim ministrantom, rodzicom i bliskim za towarzyszenie i dopingowanie na boisku oraz gratulujemy opiekunowi ks. Michałowi Franczakowi ;).